Ta gjerne kontakt med oss!

Tlf: 72 85 29 10, e-post: rodde@rodde.fhs.no
Utenom kontortid, ring tilsynstelefonen: 99 09 01 72

Utleie:
Tlf: 72 85 29 10, e-post: booking@rodde.fhs.no

Varelevering kjøkken:
Tlf: 45 87 64 40, e-post: kjokkenleder@rodde.fhs.no

På kontoret

Kåre Rein
Rektor
Tlf: 72 85 29 11
Mobil: 41 62 35 40
E-post: rektor@rodde.fhs.no
Synnøve Sandnes Tjora
Inspektør og webredaktør
Tlf: 72 85 29 12
E-post: inspektor@rodde.fhs.no
Marie Brøvig Schunemann
Økonomi- og administrasjonsleder
Tlf: 72 85 29 13
E-post: okonomi@rodde.fhs.no
Kjersti Foss
Skolesekretær
Tlf: 72 85 29 10
E-post: rodde@rodde.fhs.no
Grethe Njølstad Fossan
Utleieansvarlig
Tlf: 72 85 29 10
E-post: booking@rodde.fhs.no

 

På kjøkkenet

  Anita Nordgaard
Kjøkkenleder
Tlf:45 87 64 40
E-post: kjokkenleder@rodde.fhs.no
Andrea Folgerø Flatjord
Kokk
E-post: kokk@rodde.fhs.no
Gunhild Romundset
Kjøkkenassistent
Monica Kristensen
Kjøkkenassistent
Anette Nesrin Nordgaard
Kjøkkenassistent
Gunn Brita Kulbrandstad
Renholdsassistent

 Lærere

Vegard Birkeland
Lærer, Freeride Japan
E-post: vegard@rodde.fhs.no
Olav Flaa
Lærer, Beats Electro
Janne Hesseberg Græsli
Internatleder og lærer
Tlf: 72 85 29 14
E-post: rodde@rodde.fhs.no
Arild Grønning (permisjon 2017/2018)
Lærer, Reis Afrika
E-post: arildgronning@gmail.com
Marianne Berg Slettahjell
Sosiallærer
Tlf: 72 85 29 21
E-post: sosiallaerer@rodde.fhs.no
Øystein Berg Slettahjell
Lærer, Beats Electro
E-post: beatselectro@rodde.fhs.no
Eimund Tjostolv Austli Staverløkk
Lærer, Freestyle USA
E-post: boards@rodde.fhs.no
Marianne Sundsvalen
Lærer, Reis Afrika Kilimanjaro
E-post: mariannes@rodde.fhs.no
Ragnhild Tronvoll
Lærer, Reis Afrika
E-post: ragnhild@rodde.fhs.no
Michael Hegertun Wiik
Lærer, Multisport Bali
E-post: michael@rodde.fhs.no
Robin Aasbjørg
Lærer, 3D og VFX
E-post: 3D@rodde.fhs.no

Vaktmestre

Jonny Rimolsrønning
Vaktmester
Tlf:957 59 371
E-post:vaktmester@rodde.fhs.no
Gunnar Fossan
Vaktmester
Tlf:930 64 886
E-post: g.fossan@hotmail.com
Sissel Fløttum
Vaktmester
E-post:vaktmester@rodde.fhs.no

 

Her finner du oss!

Rødde er folkehøgskolen nærmest Trondheim.

Skolen ligger 15 km sør for Trondheim sentrum, i Melhus kommune. Følger du E6 fra Trondheim, er det først skiltet til Klæbu to ganger før du finner skiltet Rødde. Kommer du på E6 sørfra, følger du skilting til Rødde like etter at du har passert Melhus på veg mot Trondheim.